Na czasie


WS JNJ dzień otwartych drzwi i oczu ze zdziwienia…

3 listopada zorganizowaliśmy dzień otwarty! Dziękujemy wszystkim za obecność i cudowną zabawę! <3 Jesteście najlepsi 🙂


Konferencja Młodzieżowa „BĄDŹ ŚWIADOMY – ZAANGAŻOWANY – KRYTYCZNY”

Wydarzenie to stanowiło inspirującą platformę dla młodzieży z mniejszych miast i uczestników z Ukrainy, którzy podzielili się swoimi sukcesami i rozwojem. W trakcie Konferencji promowana była kreatywność, determinacja i edukacja pozaformalna, zachęcając rodziców, nauczycieli i decydentów do uwzględniania głosu młodych ludzi w procesie podejmowania decyzji dotyczących ich przyszłości. Gratulujemy naszym Klubowiczom uczestnictwa w ich pierwszym […]


2 urodziny zespołu Patrykband i koncert Tathagatagarbha

10.11.2023r. w klubie Wolna Strefa Orla mieliśmy uroczystą przyjemność świętować kolejne urodziny zespołu Patrykband. W skład zespołu wchodzą klubowicze różnych naszych placówek- Podłęże, Jan Nowak Jeziorański, Naruszewicza i oczywiście Grzymałków… od dwóch lat jednak zespół tworzy, ćwiczy i koncertuje pod opieką Piotra Krzemińskiego i klubu WS Naruszewicza. W tym roku mieliśmy możliwość usłyszeć kilka utworów […]


WonderNoise w klubie WS Orla

27 października 2023 roku w klubie Wolna Strefa przy ul. Orlej 4 wystąpił zespół WonderNoise. To już kolejny koncert zespołu w tej magicznej, klimatycznej Piwniczce. Klubowicze Wolnych Stref jak zawsze dopisali- zarówno młodzieżowych klubów, jak i senioralnych. Kolejne muzyczne wydarzenia już w listopadzie- zapraszamy serdecznie!


Kluby Seniora w Muzeum Historii Kielc

24 października 2023 roku Klubowicze Klubów Seniora Wolna Strefa (Żeromskiego oraz Hoża) wybrali się do Muzeum Historii Kielc. Dzięki stałej wystawie historycznej pn. „Z dziejów Kielc” Seniorzy poznali dzieje miasta Kielce na przestrzeni wieków.


Mistrz UNO 2023

9.11.2023 odbyły się rozgrywki w UNO, które zorganizowaliśmy wraz ze Stowarzyszeniem Impakt. W rozgrywkach wzięły udział następujące kluby: WS Karczówkowska, WS Orla, WS Naruszewicza, WS Kostomłoty, WS Żeromskiego. Zabawa była przednia, 100% skupienia. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. A w szczególności Wolnej Strefie Żeromskiego za zajęcie I miejsca.