Kluby Wolna Strefa (młodzieżowe, rodzinne, seniora) to miejsca przyjazne każdemu człowiekowi, który pragnie realizować swoje pasje, potrzebuje wsparcia w obszarze edukacji, szuka dla siebie bezpiecznego miejsca, które zapewni interesującą formę spędzania czasu wolnego, chce inwestować w swój rozwój lub po prostu chce porozmawiać o filozofii życia.

Zostań Wolontariuszem!

Jeśli czujesz potrzebę niesienia pomocy innym i masz trochę wolnego czasu – ZAPRASZAMY DO NAS!

Po szczegółowe informacje zwróć się do Wychowawców Klubów Wolna Strefa.

Zespół Klubów Wolna Strefa to:

Kluby Młodzieżowe towarzyszą dzieciom i młodzieży starając się aktywizować ich twórczo oraz wspierać w obszarze edukacji. Na szeroką skalę działamy w przestrzeni profilaktyki wskazując kierunki, które poprowadzą ich w pełne wartości dorosłe życie. Poprzez bogaty wachlarz zajęć rozwijających pasje młodych wskazujemy wzorce pozytywnego spędzania wolnego czasu.

Kluby Rodzinne to miejsce dla dzieci, młodzieży oraz najbliższego im otoczenia (rodziców, dziadków). W Klubach Rodzinnych duży nacisk kładziemy na integrację międzypokoleniową, a bogatą ofertę zajęć dedykujemy konkretnej grupie docelowej. Realizujemy zajęcia profilaktyczne, artystyczne, sportowe. Każdemu z uczestników stwarzamy warunki do twórczego spełnienia i wyrażania emocji.

Kluby Seniora to miejsce dla starszych osób, które nadal są pełne pasji i zaangażowania, chcą inwestować w swój rozwój, być aktywnymi fizycznie i intelektualnie. W Klubach Seniora proponujemy całą gamę aktywności realizowanych w miłym i otwartym towarzystwie Kadry i Klubowiczów.