Wolna Strefa Orla

ADRES

Kielce, ul. Orla 4

CZYNNE

Poniedziałek - Piątek 13:00 - 19:00
W dni wolne od nauki szkolnej 10:00 - 16:00

TELEFON

530-235-533

E-MAIL

orla@wolnastrefa.pl

Kilka słów o nas

Klub nasz wyjątkowy jest z kilku powodów:

  1. Po pierwsze wyjątkowo trudno tu trafić,
  2. Jesteśmy Klubem Rodzinnym, wiec dołączyć do nas może każdy, w każdym wieku i każdym humorze. Zostają – tylko uśmiechnięci 😉
  3. Mamy piwnicę koncertową – i to jest wyjątkowy wyjątek!
  4. Jako Klub Rodzinny – stawiamy na integrację.
  5. Masze motto „Wolna Strefa – tylko w soboty i niedziele mamy wolne”.
  6. Doceniamy zalety bycia „W Centrum”, bo wszędzie mamy blisko.
  7. U nas nie ma ciszy, nie ma nudy, nie ma używek i jest wesoło!

Nasze sekcje!

Każda klubowa sekcja utworzona została przez samych klubowiczów. To na Wasze życzenie my wychowawcy odpowiadamy ofertą placówek.

Każda chwila w Klubie jest Wasza, każde zajęcia są dla Was.

W klubach są jasne i klarowne zasady, każdy z Was ma te same prawa i takie same obowiązki. Tu nie ma lepszych, gorszych, szybszych, wolniejszych…

Tutaj wspieramy się wzajemnie, przyjaźnimy i szanujemy, a my wychowawcy staramy się dawać Wam godny przykład zachowań, wspierać w tych obszarach, które tego wymagają, wysłuchać wtedy, kiedy zechcecie do nas mówić…

Wychowawcy

Ewa Mazur–Czarnecka – kierownik klubu.

Jestem absolwentką Wszechnicy Świętokrzyskiej na kierunku Praca socjalna, pedagogika, Interwencja kryzysowa. Ukończyłam także studia podyplomowe - Oligofrenopedagogika.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, z młodzieżą, jak i z osobami starszymi. Praca z takim gronem sprawia mi wiele satysfakcji.

Cechuje mnie sumienność, uczciwość, otwartość na ludzi oraz nowe wyzwania.

Moje zainteresowania to: ogrodnictwo, kino, teatr, taniec, podróże.

Staram się patrzeć na sprawy Klubu męskim okiem i mogę poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Lubię sport, dobrze gram w piłkę – jeszcze lepiej w tenisa stołowego. Często siadam w kąciku i gram na swojej gitarze.

"Młodzież uwielbia go za poczucie humoru, skromność i łagodność." W wolnych chwilach chętnie wybieram się na wycieczki, albo tworzę rysunki. Lubię uczyć się nowych rzeczy, jestem szczególnie wrażliwy na otaczające piękno świata.

Zawsze szukam możliwości, a nie przeszkód i staram się być dobrym słuchaczem.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku pedagogika. Wybrałam tę drogę, ponieważ od zawsze czułam powołanie do pracy z ludźmi.

W Wolnej Strefie obejmuję stanowisko wychowawcy. Jestem typem ekstrawertyka, zatem spędzanie czasu w towarzystwie daje mi dużo pozytywnej energii i napęd do dalszego działania. Lubię sport, a zwłaszcza długodystansowe biegi, które powodują zmęczenie organizmu, lecz tym samym relaks dla duszy. Od zawsze czułam zamiłowanie do sztuki, uwielbiam szkicować, malować, pisać wiersze, zatem tworzyć coś z niczego. Jestem otwarta na nowe doświadczenia. Mam pozytywne usposobienie oraz optymistyczne nastawienie do świata i ludzi. W Wolnej Strefie prowadzę sekcję artystyczną, sekcję gier i zabaw oraz sekcję edukacyjną. Staram się rozwijać w klubowiczach pasję i zamiłowanie do nauki oraz sztuki.

Kadra Klubu to my!

Ewa Mazur-Czarnecka

Kierownik Klubu

Daniel Bernyś

Wychowawca

Małgorzata Klisik

Wychowawca

Zapraszamy!

Skip to content