Wolna Strefa Podłęże

ADRES

Pińczów, Podłęże 95

CZYNNE

Poniedziałek - Piątek 13:00 - 19:00
W dni wolne od nauki szkolnej 10:00 - 16:00

TELEFON

731-003-103

E-MAIL

podleze@wolnastrefa.pl

Nasze sekcje!

Każda klubowa sekcja utworzyna została przez samych klubowczów. To na Wasze życzenie my wychowawcy odpowiadamy ofertą placówek.

Każda chwila w Klubie jest Wasza, każde zajęcia są dla Was.

W klubach są jasne i klarowne zasady, każdy z Was ma te same prawa i takie same obowiązki. Tu nie ma lepszych, gorszych, szybszych, wolniejszych…

Tutaj wspieramy się wzajemnie, przyjaźnimy i szanujemy, a my wychowawcy staramy się dawać Wam godny przykład zachowań, wspierać w tych obszarach, które tego wymagają, wysłuchać wtedy, kiedy zechcecie do nas mówić…

Wychowawcy

Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne. W klubie pełnię funkcję kierownika. Prowadzę sekcję edukacyjną, sportową i fotograficzną. Wolny czas spędzam aktywnie, regularnie biegam, jeżdżę na rowerze. Lubię pływać, skakać na skakance, grać w siatkówkę, spacerować i chodzić po górach. Angażuję do sportu młodych i starszych, udało mi się stworzyć grupę aktywnych mam, systematycznie ćwiczymy na zajęciach fitness i chodzimy z kijkami (nornic walking). W Podłężu mieszkam od urodzenia i pracuję od 10 lat, dlatego jestem emocjonalnie związana z tym miejscem. Jestem dumna z tego, że mam swój udział w powstaniu nowoczesnego placu zabaw i mini siłowni – spełnienie marzeń najmłodszych klubowiczów, miejsce integracji międzypokoleniowej. Marzę o boisku dla naszych wschodzących gwiazd światowej piłki nożnej.

Mam wyższe wykształcenie o profilu Turystyka i Rekreacja. W klubie pełnię funkcję wychowawcy. Prowadzę sekcje: dziennikarsko-radiową, kulinarną i plastyczną. Bardzo lubię podróżować motocyklem ze swoim mężem i odkrywać nowe miejsca. W czasie wolnym piszę wiersze, a moim marzeniem jest wydanie własnej książki dedykowanej dla dzieci. W Wolnej Strefie w Podłężu pracuje 5 lat. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ daje mi ogromną satysfakcję, przede wszystkim wtedy, kiedy dzieci odwdzięczają się swoją radością, zaufaniem i miłością. Drugiego człowieka traktuje tak, jak sama chciałabym być potraktowana. W życiu kieruje się mottem „Jeśli ktoś życzy Ci źle - Ty życz mu dobrze - każdy oferuje to co sam posiada”.

Kadra Klubu to my!

Justyna Komisarczyk

Kierownik Klubu

Paulina Głuszek

Wychowawca

Zapraszamy!