Klub Seniora Hoża

ADRES

Kielce, ul. Hoża 39

CZYNNE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

TELEFON

885-910-017

E-MAIL

hoza.senior@wolnastrefa.pl

Kilka słów o nas

Klub Seniora zrzesza obecnie ok. 90 klubowiczów, którzy znajdą tu możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań w różnym zakresie aktywności. Największym powodzeniem cieszą się zajęcia gimnastyczne oraz kulinarne. Niemniej jednak Seniorzy rozwijają także swoje zdolności wokalno-muzyczne i artystyczno-plastyczne. Ponadto, Klub zapewnia możliwość nauki obsługi komputera, języków obcych oraz udział w grach karcianych (brydż) i planszowych, jak Scrabble, czy szachy. Dla Seniorów regularnie organizowane są też wycieczki i rajdy piesze, imprezy kulturalne i rozrywkowe, jak wyjścia do kin, teatru, czy wieczorki taneczne. W maju br. Zespół „Hożawianki” działający przy klubie Seniora Wolna Strefa Hoża 39 zadebiutował w Senior Show – imprezie organizowanej przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. W Klubie Seniorzy mają możliwość integracji z rówieśnikami oraz zawierania nowych znajomości. Niejednokrotnie Klub jest jedyną możliwością funkcjonowania dla Seniorów w otaczającym nas świecie.

Nasze sekcje!

Każda klubowa sekcja utworzona została przez samych klubowczów. To na Wasze życzenie my wychowawcy odpowiadamy ofertą placówek.

Każda chwila w Klubie jest Wasza, każde zajęcia są dla Was.

W klubach są jasne i klarowne zasady, każdy z Was ma te same prawa i takie same obowiązki. Tu nie ma lepszych, gorszych, szybszych, wolniejszych…

Tutaj wspieramy się wzajemnie, przyjaźnimy i szanujemy, a my wychowawcy staramy się dawać Wam godny przykład zachowań, wspierać w tych obszarach, które tego wymagają, wysłuchać wtedy, kiedy zechcecie do nas mówić…

Wychowawcy

Jestem absolwentką UJK na kierunku praca socjalna. W Klubie Seniora oprócz pracy kierownika prowadzę kącik kulinarny, nordic walking i terapię zajęciową. Pasjonuję się modą, ozdobami do domu i ogrodu, uwielbiam oglądać filmy fantasy i czytać książki kryminalne.

Jestem opiekunką medyczną, technikiem usług kosmetycznych, technikiem odzieżowym oraz terapeutką zajęciową. Od 16 lat pracuję jako instruktor terapii w Klubie Seniora. Zajmuję się zabiegami i poradnictwem kosmetycznym. Wolne chwile lubię spędzać na wędrowaniu po szlakach górskich. Uwielbiam jeździć na rowerze i podziwiać krajobraz. Bardzo lubię nowinki w świecie kosmetyków i sama jest ich testerem.

Dariusz Znojek – ur. 1978. Jestem instruktorem w Klubach Seniora Wolna Strefa. Człowiek – orkiestra 😉 Z wykształcenia politolog i specjalista od funduszy unijnych. Ponadto, masażysta, instruktor rekreacji ruchowej, menadżer sportowy, przewodnik turystyki pieszej po Górach Świętokrzyskich, pasjonat wycieczek rowerowych. Jestem zapalonym tatromaniakiem i miłośnikiem fotografii o tematyce górskiej - wzorcowym entuzjastą aktywnego trybu życia. 

Kadra Klubu to my!

Marta Jońca

Kierownik Klubu

Anna Zimoląg

Instruktor

Dariusz Znojek

Instruktor

Zapraszamy!