Klub Seniora J. N. Jeziorańskiego

ADRES

Kielce, ul. J. N. Jeziorańskiego 75

CZYNNE

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

TELEFON

885-910-015

E-MAIL

jnj.senior@wolnastrefa.pl

Kilka słów o nas

Klub Seniora Wolna Strefa mieści się na ul. J. N. Jeziorańskiego 75. Ze stałych bywalców mamy około 100 osób. Seniorzy mogą korzystać z naszej bogatej oferty. Największą popularnością cieszą się zajęcia sportowo-rekreacyjne w tym gimnastyka, joga, nordic-walking, zajęcia na basenie, spacery. Ponadto wyjścia do kina, teatru, muzeum. Stacjonarnie prowadzone są również terapie, zajęcia z rękodzieła artystycznego, malarstwa, krawiectwa; kącik kulinarny, gdzie można fajnie spożytkować nadwyżki plonów działkowych oraz kącik kosmetyczny. Sekcja brydżowa, szachowa, zajęcia z j. angielskiego, komputerowe. Ogólnie rzecz biorąc w naszym klubie dla każdego coś miłego, ale nie mamy zamiaru usiąść na laurach i ciągle jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje naszych seniorów.

Nasze sekcje!

Każda klubowa sekcja utworzona została przez samych klubowczów. To na Wasze życzenie my wychowawcy odpowiadamy ofertą placówek.

Każda chwila w Klubie jest Wasza, każde zajęcia są dla Was.

W klubach są jasne i klarowne zasady, każdy z Was ma te same prawa i takie same obowiązki. Tu nie ma lepszych, gorszych, szybszych, wolniejszych…

Tutaj wspieramy się wzajemnie, przyjaźnimy i szanujemy, a my wychowawcy staramy się dawać Wam godny przykład zachowań, wspierać w tych obszarach, które tego wymagają, wysłuchać wtedy, kiedy zechcecie do nas mówić…

Wychowawcy

Jestem kierownikiem Klubu Seniora oraz pedagogiem, instruktorem nordic-walking, fitness, aerobiku i terapii zajęciowej. Pasjonuję się modą i rękodziełem artystycznym. Kocham spędzać czas ze swoją rodziną, która jest dla mnie najważniejsza. Jestem miłośniczką zwierząt i spacerów leśnych. Każdemu chętnie służę pomocą i dzielę się ze wszystkimi swoimi pasjami.

Jestem opiekunką medyczną, technikiem usług kosmetycznych, technikiem odzieżowym oraz terapeutką zajęciową. Od 16 lat pracuję jako instruktor terapii w Klubie Seniora. Zajmuję się zabiegami i poradnictwem kosmetycznym. Wolne chwile lubię spędzać na wędrowaniu po szlakach górskich .Uwielbiam jeździć na rowerze i podziwiać krajobraz. Bardzo lubię nowinki w Świecie kosmetyków i sama jest ich testerem.

Jestem absolwentką UJK na kierunkach Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza oraz Praca Socjalna. Jestem osobą bardzo kontaktową i pogodną. Praca z ludźmi jest moją pasją. Seniorzy bardzo chętnie przychodzą na moje zajęcia kulinarne, ponieważ moim zdaniem świetnie razem gotujemy. Potrafię zachęcić wszystkich do wspólnego pichcenia i degustacji.
Interesuję się sportem, psychologią, lubię podróże i jestem pasjonatką fotografii.

Kadra Klubu to my!

Bogumiła Chruścińska

Kierownik Klubu

Anna Zimoląg

Instruktor

Ewelina Wsół-Kowalska

Instruktor

Zapraszamy!